Menu
Ugens hjemmekampe
Januar 2022
19.
onsdag
18.30
Støvring IF (L2)
OMKLÆDNING 8
livescore
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2/3 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 504
Støvring Stadion
BANE 3 Kunstgræs
Nibe/Skalborg (L3)
OMKLÆDNING 6
Støvring Stadion
BANE 3 Kunstgræs
22.
lørdag
10.00
Støvring IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2009) 11M • Pulje 125
Støvring Stadion
Aalborg KFUM
Støvring Stadion
22.
lørdag
11.30
Støvring IF
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 - Vinterturnering (2006) 11M • Pulje 108
Støvring Stadion
Viborg FF
Støvring Stadion
22.
lørdag
13.00
Støvring IF
OMKLÆDNING 4
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2010) 8M - Vinter 2021/22 • Pulje 1
Støvring Stadion
BANE 3A kunstgræs
HI/LIUF
OMKLÆDNING 5
Støvring Stadion
BANE 3A kunstgræs
Ugens udebanekampe
Januar 2022
16.
søndag
09.18
Storvorde/Sejlflod B
0 - 1
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) - Futsal • Pulje 919
Gudumholm Skolehal
Støvring IF (2)
Gudumholm Skolehal
16.
søndag
10.30
St. Restrup IF
0 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) - Futsal • Pulje 919
Gudumholm Skolehal
Støvring IF (2)
Gudumholm Skolehal
16.
søndag
13.12
Aalborg Futsal Klub
3 - 0
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) - Futsal • Pulje 918
Gudumholm Skolehal
Støvring IF (1)
Gudumholm Skolehal
16.
søndag
14.06
AaB
4 - 2
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (08) - Futsal • Pulje 918
Gudumholm Skolehal
Støvring IF (1)
Gudumholm Skolehal
22.
lørdag
09.16
Aars IK (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland
22.
lørdag
09.24
IK Rosendal (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Arena Himmerland
Støvring IF (3)
Arena Himmerland
22.
lørdag
09.48
ASV (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 88
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
09.56
Hobro IK
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Arena Himmerland
Støvring IF (3)
Arena Himmerland
22.
lørdag
10.28
Støvring IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland
22.
lørdag
10.44
AaB (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 88
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.32
Vejgaard B (U6) (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Støvring IF (U6) (3)
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.40
FyrkatQ
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.40
Vejgaard B (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Støvring IF (U6) (3)
Arena Himmerland
22.
lørdag
11.48
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Arena Himmerland
Støvring IF (U6) (3)
Arena Himmerland
22.
lørdag
12.00
Hornum IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 63
Terndrup Idrætscenter
Støvring IF (2)
Terndrup Idrætscenter
22.
lørdag
12.12
Astrup IF Arden
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 106
Flauenskjold Hallen
Støvring IF (2)
Flauenskjold Hallen
22.
lørdag
12.50
LKB/Gistrup (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 63
Terndrup Idrætscenter
Støvring IF (2)
Terndrup Idrætscenter
22.
lørdag
13.00
RKG
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 37
Fiberhallen
Støvring IF Fodbold
Fiberhallen
22.
lørdag
13.00
Gug B (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2/Inde - Regionsmesterskab • Pulje 106
Flauenskjold Hallen
Støvring IF (2)
Flauenskjold Hallen
22.
lørdag
13.20
ASV
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
13.30
Hadsund B
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland
22.
lørdag
13.40
Aars IK
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
13.50
RKG
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) INDE • Pulje 56
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Støvring IF
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
14.00
Aalborg KFUM (2)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 101
AaB Hallen
Støvring IF
AaB Hallen
22.
lørdag
14.00
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Arena Himmerland
Støvring IF (2)
Arena Himmerland
22.
lørdag
14.30
VGH
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 37
Fiberhallen
Støvring IF Fodbold
Fiberhallen
22.
lørdag
15.00
Øster Han Herred
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 106
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland
22.
lørdag
15.20
Aalborg KFUM
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) INDE • Pulje 56
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Støvring IF
Nibe Idræts-& Kulturcenter
22.
lørdag
15.50
LKB/Gistrup
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 106
Arena Himmerland
Støvring IF (1)
Arena Himmerland