Menu
Klubnyt 29. november kl. 17:51
Få en lækker nytårsmenu og støt samtidig SIF Med en lækker nytårsmeny fra Esther Victoria catering sparer du både tid og kræfter i køkkenet og kan samtidig støtte SIF
Ungdom
17. november kl. 20:30 U15-pigerne afsluttede i lørdags en fantastisk sæson med sejr
Klubnyt
16. november kl. 14:34 Ruth fik indløst sin præmie
Cafeteria Nyt
15. november kl. 19:36 Cafeteriet kun åbent efter aftale
Cafeteria Nyt
26. oktober kl. 11:18 Åbningstid begrænses i den stille periode
Ugens hjemmekampe
December 2021
4.
lørdag
11.00
Støvring IF
Spillet
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2010) 8M - Vinter 2021/22 • Pulje 1
Støvring Stadion
HI/LIUF
Støvring Stadion
4.
lørdag
12.30
Støvring IF (L2)
UDS
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2/3 - Vinterturnering (2007) 11M • Pulje 504
Støvring Stadion
Nibe/Skalborg (L3)
Støvring Stadion
Næste uges hjemmekampe
December 2021
11.
lørdag
09.30
Støvring IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 101
Arena Himmerland
Aalborg KFUM (2)
Arena Himmerland
11.
lørdag
10.00
Støvring IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (11) INDE • Pulje 101
Arena Himmerland
Aars IK (1)
Arena Himmerland
11.
lørdag
10.52
Støvring IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 35
Arena Himmerland
Hornum IF
Arena Himmerland
11.
lørdag
11.00
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Terndrup Idrætscenter
Hadsund B
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
11.10
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Terndrup Idrætscenter
Aars IK
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
11.16
Støvring IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 35
Arena Himmerland
Nibe B
Arena Himmerland
11.
lørdag
11.20
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 106
Fiberhallen
LKB/Gistrup
Fiberhallen
11.
lørdag
11.30
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (14) INDE • Pulje 110
Terndrup Idrætscenter
Støvring IF (1)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
11.40
Støvring IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (09) INDE • Pulje 35
Arena Himmerland
IK Rosendal (2)
Arena Himmerland
11.
lørdag
12.00
Støvring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) INDE • Pulje 56
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg KFUM
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
12.00
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 106
Fiberhallen
Fortuna Hjørring (1)
Fiberhallen
11.
lørdag
12.20
Støvring IF Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 37
Vester Hassing Hallen
VGH
Vester Hassing Hallen
11.
lørdag
12.40
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
SIV
Arena Himmerland
11.
lørdag
12.50
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 107
Terndrup Idrætscenter
Terndrup IF
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
13.30
Støvring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge A (13) INDE • Pulje 56
KFUM Hallen, Aalborg
RKG
KFUM Hallen, Aalborg
11.
lørdag
13.30
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (13) INDE • Pulje 107
Terndrup Idrætscenter
IK Rosendal (2)
Terndrup Idrætscenter
11.
lørdag
13.50
Støvring IF Fodbold
-
Herrer
U12
U12 Drenge B (10) INDE • Pulje 37
Vester Hassing Hallen
RKG
Vester Hassing Hallen
11.
lørdag
14.28
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 93
Arena Himmerland
LKB/Gistrup (1)
Arena Himmerland
11.
lørdag
14.40
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 94
Arena Himmerland
Aalborg Freja
Arena Himmerland
11.
lørdag
16.28
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (08) INDE • Pulje 94
Arena Himmerland
Aalborg Chang
Arena Himmerland
11.
lørdag
16.30
Støvring IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 64
Hadsund Hallerne
Skørping IF Frem
Hadsund Hallerne
11.
lørdag
17.10
Støvring IF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 64
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
12.
søndag
09.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Arena Himmerland
B52/Aalborg
Arena Himmerland
12.
søndag
09.32
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 111
Arena Himmerland
Nibe B
Arena Himmerland
12.
søndag
09.48
Støvring IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Skørping Idrætscenter
Støvring IF (5)
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
10.00
Støvring IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Hobro Idrætscenter
Hobro IK
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
10.04
Støvring IF (5)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Skørping Idrætscenter
St. Restrup IF (2)
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
10.04
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 111
Arena Himmerland
LKB/Gistrup
Arena Himmerland
12.
søndag
10.12
Støvring IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 78
Arena Himmerland
B52/Aalborg
Arena Himmerland
12.
søndag
10.16
Støvring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Hobro Idrætscenter
Støvring IF (3)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
10.24
Støvring IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Hobro Idrætscenter
Aars IK (1)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
10.28
Støvring IF (5)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Skørping Idrætscenter
AaB (2)
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
10.32
Støvring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 89
Hobro Idrætscenter
Hobro IK
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
10.44
Støvring IF (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 87
Skørping Idrætscenter
Skørping IF Frem
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
10.50
Støvring IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 104
Birkelse Hallen
Vejgaard B (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
11.00
Støvring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Aalborg Freja
Arena Himmerland
12.
søndag
11.10
Støvring IF
-
Kvinder
U10
U10 Piger (12) INDE • Pulje 104
Birkelse Hallen
Aabybro IF (1)
Birkelse Hallen
12.
søndag
11.30
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
FyrkatQ
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
11.38
Støvring IF (U6) (3)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
Vejgaard B (1)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
11.40
Støvring IF (4)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (15) INDE • Pulje 82
Arena Himmerland
Aalborg Freja
Arena Himmerland
12.
søndag
11.54
Støvring IF (U6) (3)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (15) INDE • Pulje 112
Hobro Idrætscenter
Støvring IF (2)
Hobro Idrætscenter
12.
søndag
12.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 43
Hadsund Hallerne
Rebild Syd
Hadsund Hallerne
12.
søndag
12.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
Øster Hornum IF
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
12.12
Støvring IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (07) INDE • Pulje 92
Klokkerholm Hallen
Fjerritslev IF (2)
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
12.24
Støvring IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 88
Als Hallen
AaB (3)
Als Hallen
12.
søndag
12.40
Støvring IF (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 43
Hadsund Hallerne
Arden IF
Hadsund Hallerne
12.
søndag
12.48
Støvring IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (16) INDE • Pulje 88
Als Hallen
LKB/Gistrup (2)
Als Hallen
12.
søndag
13.12
Støvring IF
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 (07) INDE • Pulje 92
Klokkerholm Hallen
Klokkerholm IF
Klokkerholm Hallen
12.
søndag
13.20
Støvring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Arena Himmerland
Støvring IF (3)
Arena Himmerland
12.
søndag
13.30
Støvring IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
St. Restrup IF (2)
Skørping Idrætscenter
12.
søndag
13.36
Støvring IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 19
Gudumholm Skolehal
GIF/SSB
Gudumholm Skolehal
12.
søndag
13.40
Støvring IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 63
AaB Hallen
LKB/Gistrup (2)
AaB Hallen
12.
søndag
13.40
Støvring IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Arena Himmerland
B52/Aalborg (3)
Arena Himmerland
12.
søndag
14.10
Støvring IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Arena Himmerland
LKB/Gistrup (1)
Arena Himmerland
12.
søndag
14.20
Støvring IF (2)
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (13) INDE • Pulje 63
AaB Hallen
RKG (1)
AaB Hallen
12.
søndag
14.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (14) INDE • Pulje 73
Arena Himmerland
Vegger IF (2)
Arena Himmerland
12.
søndag
14.50
Støvring IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge A (11) INDE • Pulje 40
Arena Himmerland
Aalborg KFUM
Arena Himmerland
12.
søndag
15.24
Støvring IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 19
Gudumholm Skolehal
Skørping IF Frem
Gudumholm Skolehal
12.
søndag
16.10
Støvring IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 42
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Vejgaard B
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
16.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B (11) INDE • Pulje 42
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Dronninglund IF (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
12.
søndag
16.36
Støvring IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 20
Arena Himmerland
Gug B (2)
Arena Himmerland
12.
søndag
16.50
Støvring IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge C (11) INDE • Pulje 46
Als Hallen
Hadsund B
Als Hallen
12.
søndag
17.04
Støvring IF (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
Aalborg Freja (3)
Frejlev Hallen
12.
søndag
17.40
Støvring IF (3)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 18
Frejlev Hallen
Aalborg Chang
Frejlev Hallen
12.
søndag
18.24
Støvring IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder Liga 2 (15+) INDE • Pulje 20
Arena Himmerland
Aabybro IF (3)
Arena Himmerland
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt