Menu
Ungdom I dag kl. 10:12
Pakkespil og curling, ren hygge for U16-pigerne Sæsonen er egentlig slut for U16 pigerne, men hektiske uger er alligevel nu passeret med masser af aktivitet
Ungdom
26. november kl. 19:44 U15-drengene så småt klar til vinterpause, med en oprykning i bagagen
Ungdom
07. november kl. 10:47 Indendørsturneringen skudt i gang for U16-pigerne
Ungdom
04. november kl. 18:21 Fodboldskolen udsolgt på rekordtid
Ungdom
02. november kl. 10:02 U16-pigerne gør status på efterårssæsonen
Ugens hjemmekampe
December 2022
3.
lørdag
11.45
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 59
Støvring Kunstgræsbane
RKG (1)
Støvring Kunstgræsbane
3.
lørdag
12.15
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 59
Støvring Kunstgræsbane
Skalborg SK
Støvring Kunstgræsbane
3.
lørdag
13.30
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 37
Støvring Kunstgræsbane
Dronningborg B (1)
Støvring Kunstgræsbane
3.
lørdag
14.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B Kunstgræs (2013) 5M (3.dec./4.dec) • Pulje 37
Støvring Kunstgræsbane
Aars IK (2)
Støvring Kunstgræsbane
4.
søndag
09.40
Støvring IF
-
Herrer
U11
U11 Drenge Kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 111
Støvring Kunstgræsbane
Aalborg Freja
Støvring Kunstgræsbane
4.
søndag
11.40
Støvring IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger kunstgræsturnering - 2. stævne • Pulje 66
Støvring Kunstgræsbane
Hornbæk SF
Støvring Kunstgræsbane
Næste uges hjemmekampe
December 2022
10.
lørdag
10.00
Støvring IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
Vegger IF
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
10.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 79
Arena Himmerland (Støvring)
Gug B (2)
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
10.40
Støvring IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
Støvring IF (3)
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
11.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 79
Arena Himmerland (Støvring)
Aars IK (1)
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
11.10
Støvring IF (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
Skørping IF Frem
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
11.12
Støvring IF (1)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 26
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
TSV
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
10.
lørdag
11.30
Støvring IF (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 72
Skørping Idrætscenter
Vegger IF
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
11.48
Støvring IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
B52/Aalborg
Arden Hallen
10.
lørdag
12.00
Støvring IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) INDE • Pulje 85
Arena Himmerland (Støvring)
Aalborg Freja (1)
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
12.06
Støvring IF (2)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 25
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Rebild Syd (1)
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
10.
lørdag
12.10
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A (13) INDE • Pulje 48
KFUM Hallen, Aalborg
Aalborg Freja
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
12.12
Støvring IF (1)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 26
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
Vegger IF
Vegger Idræts- & Kulturhus (Koldhal)
10.
lørdag
12.24
Støvring IF (1)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 18
Arden Hallen
Vejgaard B (1)
Arden Hallen
10.
lørdag
12.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U16
U16 Drenge Liga 2 (07) INDE • Pulje 25
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
Klokkerholm IF
Østervrå Idræts- & Kulturcenter
10.
lørdag
13.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 51
Sport & Kulturcenter Brovst
Øster Han Herred
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
13.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge A (13) INDE • Pulje 48
KFUM Hallen, Aalborg
Hobro IK
KFUM Hallen, Aalborg
10.
lørdag
13.10
Støvring IF
-
Kvinder
U6
U6 Piger (17) INDE • Pulje 113
Arena Himmerland (Støvring)
Aalborg KFUM (2)
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
13.20
Støvring IF
-
Kvinder
U6
U6 Piger (17) INDE • Pulje 113
Arena Himmerland (Støvring)
Lundergård IU
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
13.30
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (13) INDE • Pulje 51
Sport & Kulturcenter Brovst
VHG/GS
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
13.40
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 107
Hadsund Hallerne
Vejgaard B
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
14.00
Støvring IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 93
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
14.00
Støvring IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger (07) INDE • Pulje 90
Sport & Kulturcenter Brovst
Bindslev/Tversted IF
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
14.10
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 107
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
14.20
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 108
Skørping Idrætscenter
Aars IK (2)
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
14.48
Støvring IF
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 2 (09) INDE • Pulje 93
Hadsund Hallerne
HB / AIF
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
15.10
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger (14) INDE • Pulje 108
Skørping Idrætscenter
Terndrup IF
Skørping Idrætscenter
10.
lørdag
15.36
Støvring IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 20
Arena Himmerland (Støvring)
St. Restrup IF
Arena Himmerland (Støvring)
10.
lørdag
15.48
Støvring IF
-
Kvinder
U16
U16 Piger (07) INDE • Pulje 90
Sport & Kulturcenter Brovst
Aabybro/Nørhalne
Sport & Kulturcenter Brovst
10.
lørdag
15.50
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (13) INDE • Pulje 54
Hadsund Hallerne
Hadsund B
Hadsund Hallerne
10.
lørdag
16.36
Støvring IF (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinder (15+) INDE • Pulje 20
Arena Himmerland (Støvring)
ASV (U18)
Arena Himmerland (Støvring)
11.
søndag
10.10
Støvring IF (3)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Aalborg KFUM (2)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
10.10
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Aalborg KFUM (1)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
10.20
Støvring IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) INDE • Pulje 87
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Aars IK (1)
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
11.
søndag
10.20
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Aars IK
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
10.20
Støvring IF (3)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Nibe B
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
10.30
Støvring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 61
Rosendal Hallen
Aars IK (3)
Rosendal Hallen
11.
søndag
10.30
Støvring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) INDE • Pulje 87
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Vegger IF
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
11.
søndag
10.40
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Støvring IF (2)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
11.00
Støvring IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) INDE • Pulje 87
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Kongerslev IF
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
11.
søndag
11.00
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U7
U7 Piger (16) INDE • Pulje 112
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Støvring IF (3)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
11.20
Støvring IF (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (17) INDE • Pulje 87
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
Valsgård IF 83
Agri Nord Idrætscenter (Skalborg)
11.
søndag
11.24
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 91
Gistrup Idrætscenter
Øster Han Herred
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
11.30
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Aalborg Freja
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
11.40
Støvring IF
-
Herrer
U9
U9 Drenge B (14) INDE • Pulje 61
Rosendal Hallen
IK Rosendal (2)
Rosendal Hallen
11.
søndag
11.50
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Aars IK
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
12.20
Støvring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Nibe B (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
11.
søndag
12.20
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Vegger IF
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
12.40
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U8
U8 Piger (15) INDE • Pulje 110
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
Støvring IF (1)
Vesthimmerlands Hallen (Aars)
11.
søndag
13.12
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 91
Gistrup Idrætscenter
Bindslev/Tversted IF
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
13.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Aalborg Freja
Nibe Idræts-& Kulturcenter
11.
søndag
13.40
Støvring IF (4)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Aalborg KFUM (1)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
11.
søndag
14.10
Støvring IF (4)
-
Herrer
U8
U8 Drenge (15) INDE • Pulje 69
Nibe Idræts-& Kulturcenter
Støvring IF (2)
Nibe Idræts-& Kulturcenter
11.
søndag
14.10
Støvring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 80
AaB Hallen
Støvring IF (2)
AaB Hallen
11.
søndag
14.10
Støvring IF
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (12) INDE • Pulje 101
Skørping Idrætscenter
Skørping IF Frem
Skørping Idrætscenter
11.
søndag
14.12
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
Skibsby-Højene IF (1)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
14.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 80
AaB Hallen
Svenstrup-Godthåb IF (4)
AaB Hallen
11.
søndag
14.40
Støvring IF (3)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 80
AaB Hallen
St. Restrup IF (1)
AaB Hallen
11.
søndag
14.48
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger (08) INDE • Pulje 92
Gistrup Idrætscenter
LKB/Gistrup (2)
Gistrup Idrætscenter
11.
søndag
15.30
Støvring IF (2)
-
Herrer
U7
U7 Drenge (16) INDE • Pulje 80
AaB Hallen
Vejgaard B (2)
AaB Hallen
11.
søndag
15.40
Støvring IF (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) INDE • Pulje 104
Båndby Hallen (Storvorde)
Støvring IF (1)
Båndby Hallen (Storvorde)
11.
søndag
16.00
Støvring IF (1)
-
Kvinder
U10
U10 Piger B (13) INDE • Pulje 104
Båndby Hallen (Storvorde)
IK Rosendal
Båndby Hallen (Storvorde)
Live-score
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt